Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovali, že náš e-shop bude mít omezený provoz z důvodu účasti na olympijských hrách v období od 22. 7. do 3. 8. 2024. Veškeré objednávky obdržené v tomto termínu budou vyřízeny ihned po našem návratu. Děkujeme za Vaši trpělivost a pochopení. S pozdravem, Martin a tým Rubyfencing

Novinky

Jak to všechno začalo?
Jsem Martin Rubeš jr. a jsem zakladatelem šermířské firmy Rubyfencing. Šermuji od svých 7 let a již od svých začátků jsem šermoval v šermířském vybavení od firmy Uhlmann. To se do dneška nezměnilo. Nebyl totiž žádný důvod. Německá firma Uhlmann patří k nejlepším a největším dodavatelům šermířského vybavení na světě.

A jak to všechno začalo ?

Na začátku roku 2017 jsem byl kontaktován právě Uhlmannem, který mě chtěl začít sponzorovat. Po několika týdenní komunikaci jsme se krom sponzoringu domluvili i na mnohem zásadnější spolupráci, a to stát se výhradním a oficiálním distributorem šermířského vybavení pro Českou republiku.
Vše jsme to chtěli stihnout do začátku nové sezony a to se naštěstí podařilo. Dne 6.9.2017 jsme spustili náš E-shop. Toho dne to vše začalo...
Snažíme se stále inovovat a hledat nejlepší možná řešení pro všechny šermíře.

Spokojenost zákazníků je pro nás na prvním místě a proto se snažíme neustále inovovat a zlepšovat své služby. Z tohoto důvodu spolupracujeme i s firmami STM, Favero a Nasycon. Nabízíme kompletní šermířské vybavení pro všechny šermíře od úplných začátečníků až po profesionály. Jsme hrdí, že nám důvěřují i největší české šermířské hvězdy.
 

Jsme Rubyfencing
 
IMG_4650