Jak to všechno začalo?

Jsem Martin Rubeš jr. a jsem zakladatelem šermířské firmy Rubyfencing. Šermuji od svých 7 let a již od svých začátků jsem šermoval v šermířském vybavení od firmy Uhlmann. To se do dneška nezměnilo. Nebyl totiž žádný důvod. Německá firma Uhlmann patří k nejlepším a největším dodavatelům šermířského vybavení na světě.

A jak to všechno začalo ?

Na začátku roku 2017 jsem byl kontaktován právě Uhlmannem, který mě chtěl začít sponzorovat. Po několika týdenní komunikaci jsme se krom sponzoringu domluvili i na mnohem zásadnější spolupráci, a to stát se výhradním a oficiálním distributorem šermířského vybavení pro Českou republiku.
Vše jsme to chtěli stihnout do začátku nové sezony a to se naštěstí podařilo. Dne 6.9.2017 jsme spustili náš E-shop. Toho dne to vše začalo...
Snažíme se stále inovovat a hledat nejlepší možná řešení pro všechny šermíře.

Spokojenost zákazníků je pro nás na prvním místě a proto se snažíme neustále inovovat a zlepšovat své služby. Z tohoto důvodu spolupracujeme i s firmami STM, Favero a Nasycon. Nabízíme kompletní šermířské vybavení pro všechny šermíře od úplných začátečníků až po profesionály. Jsme hrdí, že nám důvěřují i největší české šermířské hvězdy.
 

Jsme Rubyfencing
 
IMG_4650

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení